بهترین رستوران های استانبول – قسمت دوم

بهترین رستوران های استانبول – قسمت دوم

در مطلب قبل یعنی بهترین رستوران های استانبول – قسمت اول، چند مورد از بهترین رستوران های موجود در این شهر را به شما معرفی کردیم . رستوران هایی که محبوبیت خاصی در این شهر دارا می باشند و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کنند که در این مطلب از وب سایت تورسازان قصد داریم ادامه رستوران های خوب این شهر را خدمت شما ارائه دهیم که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

6 – رستوران La Casita:

این رستوران نیز از رستوران های بسیار خوب این شهر می باشد که در منطقه قدیمی ارمنی نشین این شهر قرار گرفته است و غذاهای دریایی بسیار لذیذی را به مشتریان خود عرضه می کند. اگر قصد دارید به شهر استانبول سفر کنید، حتما توصیه می کنیم یک بار از این رستوران بازدید کنید و همچنین حدودا بین 1 تا 2 ساعت زمان برای بازدید از این رستوران و صرف یک وعده غذا در آن کافی می باشد.

7- رستوران Balikci Sabahattin:

یکی دیگر از بهترین رستوران های استانبول ، رستوران Balikci Sabahattin می باشد که انواع غذاهای دریایی ، مدیترانه ای و همچنین غذاهای اصیل ترکی را به مشتریان خود عرضه می کند. یکی از دلایل محبوبیت و شهرت این رستوران در شهر استانبول، غذاهای دریایی این رستوران است که بومی ها و گردشگران خارجی زیادی را به سمت خود جذب می کند. بهتر است قبل از آمدن به این رستوران، یک میز رزرو کنید و همچنین حدودا بین 1 تا 2 ساعت زمان گذاشتن برای صرف یک وعده غذا در این رستوران کافی می باشد.

8 – رستوران Ristorante Italia Di Massimo Bottura

این رستوران همانطور که از نام آن پیداست، یک رستوران ایتالیایی می باشد. اگر می خواهید کمی از غذاهای ترکی فاصله بگیرید و یک غذای ایتالیایی میل کنید، حتما به این رستوران سر بزنید و حداقل یک وعده غذا در آن میل کنید. این رستوران منویی شامل 100 غذای کلاسیک ایتالیایی را به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین زمان حدودا بین 1 تا 2 ساعت برای بازدید و صرف یک وعده غذا در این رستوران کافی می باشد.

9 – رستوران Antiochia Concept:

یکی دیگر از بهترین رستوران های استانبول، رستوران Antiochia Concept می باشد که غذاهای مدیترانه ای، شرقی و البته غذاهای اصیل ترکی را به مشتریان خود عرضه می کند. یکی از غذاهای محبوب در این رستوران، کباب می باشد که همین غذا گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. توصیه می کنیم حداقل یک بار از این رستوران بازدید کنید و یک وعده غذا در آن میل کنید. همچنین حدودا 1 ساعت زمان برای این رستوران کافی می باشد.

این بود بهترین رستوران های استانبول که در دو قسمت به شما ارائه کردیم و امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته شده باشد.

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.